T Max 506 Agregat natryskowy tynkarski

T Max 506 Agregat natryskowy tynkarski

Kod produktu: 17X980 Dostępność: Dostępny

ZAPYTAJ O PRODUKT
tel: 508 222 476

T-MAX 506
Pierwszy wybór do nakładania gładzi i materiałów dekoracyjnych

 

Agregat szpachlarski Graco T-Max 506 to najlepsze urządzenie do natrysku wszelkich mas szpachlowych (zarówno sypkich jak i gotowych) oraz innych materiałów dekoracyjnych. Agregat pozwala na równomierne nakładanie na powierzchnię bez zbędnych odpadów co pozwala na znaczną oszczędność materiału. Natryskiwanie przebiega bez użycia powietrza lub w przypadku materiałów dekoracyjnych z użyciem zewnętrznej sprężarki.

 

Zalety

- Bardzo gładkie wykończenie: Dużo mniejsza ilość odpadów, możliwa 30% oszczędność w porównaniu z pracą ręczną

- Możliwość natrysku z wężem do 30 metrów długości: Można wykonać natrysk w całym domu bez potrzeby przemieszczania urządzenia i materiału
- Natrysk bez użycia powietrza lub wspomagany powietrzem: Możliwość nałożenia prawie wszystkich gładzi bez kompresora Nakładanie materiałów dekoracyjnych przy użyciu zewnętrznej sprężarki

 

Obsługa 1-osobowa

Specjalny projekt urządzenie, wykonany w taki sposób, aby mogło być używane przez jedną osobę: łatwe w obsłudze, użytkowaniu i czyszczeniu.


Profesjonalna jakość wykończenia

Będziesz zaskoczony wysoką jakością wykonczenia nakładanego materiału oraz zredukowaną do minimum ilością odpadów materiału.

 

Komfort i wydajność agregatu :

T-Max™ gwarantuje, że Twoja praca jest znacznie wygodniejsza i pozwala na uzyskanie do 30% oszczędności czasu w porównaniu z konwencjonalnymi metodami aplikacji.

Używając tego nowatorskiego urządzenia, zauważysz wkrótce, że nie tylko ułatwia ono pracę jednej osobie, ale może także być z łatwością obsługiwane przez 3-osobowy zespół ludzi, umożliwiając nałożenie ponad 500m2 dziennie.


Sterowanie jednym pokrętłem:
Łatwe w obsłudze: umieść materiał w zasobniku i wybierz tryb ze wspomaganiem powietrza (zielony)
lub bez wspomagania powietrza (niebieski).
Otwórz swoją lancę i  zacznij pracę.

Urządzenie T-MAX™ zostało zaprojektowane przede wszystkim do aplikacji większości gładzi i izolatorów. Używanie T-MAX™ w połączeniu z zewnętrzną  sprężarką umożliwia także natrysk tynków dekoracyjnych o wielkości cząsteczki do 1,5 mm. Urządzenie T-MAX™ zostało przetestowane i zatwierdzone do nakładania  najbardziej wymagających gładzi, sypkich i gotowych, dostępnych obecnie na rynku.


Zbiornik


Wyjątkowo lekki polimerowy zbiornik z pokrywą, który nie rdzewieje. Okrągły kształt zapewnia optymalizację zasysania materiału i stanowi najlepszą konstrukcję do szybkiego i pełnego wymieszania.

 

Wąż
 

Nadzwyczajna lekkość i elastyczność. Aby poradzić sobie z większymi zadaniami: szybkozłączny system camlock™ pozwala na bezpieczne, ręczne wydłużenie węża do 30 metrów bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi. Pozwala na aplikację materiału w dwupoziomowym domu bez przemieszczania urządzenia T-Max™.


Hak węża
Hak węża zagwarantuje przyleganie do agregatu natryskowego węża do natryskiwania materiałów. Ułatwia to przemieszczanie przez wąskie miejsca.


Lanca


Szybkie i czyste otwieranie/zamykanie eliminuje rozprysk. Pozioma konstrukcja daje optymalne przejście materiału, eliminując zatory. Bardzo lekka i niezwykle łatwa w obsłudze.

 

Zestaw montażowy mieszadła (opcjonalny)
 

Zamontuj własne mieszadło na urządzeniu T-Max™. Dostosuj kąt do optymalnego mieszania bez niszczenia zbiornika. Opcje dwustronnego montażu. Do mieszania wewnątrz i na zewnątrz budynków.


Silnik

Pracuje swobodnie i tylko wtedy, kiedy potrzebny jest materiał. Dzięki modułowej konstrukcji można ręcznie odłączyć silnik. Ułatwia to przenoszenie silnika w celach konserwacyjnych oraz umożliwia bezpieczne przechowywanie, gdy nie jest on używany.


Sterowanie jednym przyciskiem


Prosta obsługa: Umieść materiał w zbiorniku i wybierz tryb ze wspomaganiem powietrzem (zielony) lub hydrodynamiczny (niebieski). Otwórz lancę i zacznij pracę.

 

Uchwyty


Zamontuj uchwyt w części tylnej, aby swobodnie poruszać się wokół urządzenia w miejscu pracy, lub z przodu, aby przemieszczać urządzenie jak taczkę: doskonałe rozwiązanie przy transporcie po schodach!


Zawiera

- Zasobnik, lanca, wąż materiałowym 5- lub 10*-metrowym *1", 3 m * końcówka biczowa 3/4"
- Wąż powietrza 15 m X 3/8", filtr materiałowy z siatką 18
- Zestaw do bezpowietrznego natrysku wysokiej odporności z: niebieskią osłoną RAC X, dyszą RAC X HDA651/HDA661*, filtr materiałowy z siatką 30 mesh
- Zestaw do natrysku wspomaganego powietrzem do dokładnego wykończenia z: 4 mm dyszą powietrzną, zabezpieczeniem dyszy powietrznej, 4 tarczami dla różnych wzorów strumienia
- Zestaw do czyszczenia: skrobak elastyczny, skrobak do filtra, kulka czyszcząca, szczotka, urządzenie do czyszczenia dyszy powietrza.
- * T-MAX™ 657

 

DANE TECHNICZNE:

 

Maks. ciśnienie robocze 50 barów
Maks. wielkość dyszy (z wężem 8-metrowym) "651 
Maks. wydajność (w zależności do gęstości materiału) 6,4 l/min.
Pojemność zasobnika 4 worki - 60 l
Ciężar (łącznie z wężem i lancą) 64 (75) kg
Maks. długość węża 15 m
Maks. ciśnienie robocze powietrza 17 barów

 

Minimalne parametry sprężonego powietrza to ciśnienie 3,5 bar oraz przepływ 350 l/min!


 

AKTUALNOŚCI

TARGI

23.03.2018 archiwum

kontakt

PKZ-INDUSTRY.pl

Polski koncern zaopatrzenia przemysłu
antykorozyjnego i budowlanego
   


POMP SERWIS S.C. Sebastian Bochyński, Katarzyna Bochyńska                                                                        
43-100 Tychy, ul. Zakątek 6                                                      
tel.:  +48 32  740 00 50
tel.: + 48 508 222 476                                                            

e-mail:    biuro@serwispomp.eu
               biuro@pkz-industry.pl                                                 
                                                           
 

Oddziały naszej firmy:

 

POMP SERWIS oddział dolnośląski
55-120 Oborniki Śląskie ul. Słowackiego 10
tel: + 48 505 373 866 

tel: + 48 798 853 538
e-mail: wroclaw@serwispomp.eu

 

 

POMP SERWIS oddział wielkopolski
60-691 Poznań ul. Obornicka 289 
tel: + 48 501 942 255
e-mail: poznan@serwispomp.eu

 

 

POMP SERWIS oddział mazowiecki
05-816 Michałowice, Warszawa ul. Aleje Jerozolimskie 285
tel: + 48 
504 867 387
e-mail: biuro.wawa@serwispomp.eu

 


Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt do firmy.

Zdjęcia Produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu co nie ma wpływu na ich funkcjonalność i parametry użytkowe.

Wszelkie znaki towarowe, elementy graficzne i zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej Sklepu w celu prezentacji Produktów są przedmiotem praw autorskich ich właścicieli.

formularz kontaktowy

Podaj wynik: 3 + 8 =

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.