O firmieWitaj

PKZ-Industry powstała aby pomagać przedsiębiorstwom korzystającym w swoim procesie technologicznym z urządzeń lakierniczych oraz tym co mają zamiar korzystać z jakiejś formy techniki lakierniczej do nakładania powłok ochronnych.

Celem naszym jest utrzymywanie urządzeń lakierniczych na takim poziomie aby gwarantowały niezawodność oraz wysoką jakość powłok nimi nakładanych.
W tym celu podpisujemy umowy serwisowe na określony sprzęt lakierniczy który w określonym przez strony czasie i częstotliwości przeglądamy. Ponadto zajmujemy się doradztwem i doborem sprzętu pod każdego klienta indywidualnie, co za tym idzie dostarczamy sprzęt pod konkretne potrzeby i wybieramy to co najlepsze dla klienta nie ograniczając współpracy do tylko jednego dostawcy.

Oferujemy sprzedaż i serwis agregatów takich marek jak: GRACO, ADAL, WIWA, KREMLIN, BINKS, DEVILLBIS, RANSBURG ponieważ  każda z tych firm ma coś lepszego od innej, a my wybieramy to co najlepsze.

Poza sprzętem lakierniczym oferujemy również kompresory zarówno tłokowe jak i śrubowe firmy WALTER, a ponadto oferujemy osprzęt do piaskowania wraz z środkami ochrony osobistej.

Naszą domeną są rozwiązania do natrysku systemów  dwu-komponentowych o krótkim czasie żywotności wykorzystywanych do malowania powierzchni farbami chemoodpornymi (zbiorniki na chemie, akceleratory, kominy), jak również do malowania farbami przeznaczonymi dla przemysłu gazowniczego (malowanie zbiorników, gazociągów, armatury), Farby takie posiadają 100% zawartość części stałych i dlatego potrzebują specjalistycznych rozwiązań
.

kontakt

PKZ-INDUSTRY.pl

Polski koncern zaopatrzenia przemysłu
antykorozyjnego i budowlanego
   


POMP SERWIS SP. Z O.O. SP. K.                                                                      
43-100 Tychy, ul. Zakątek 6                                                      
tel.: + 48 508 222 476                                                            
e-mail: biuro@serwispomp.eu
                                                       
                                                           
 

Oddziały naszej firmy:

 

POMP SERWIS oddział dolnośląski
55-120 Oborniki Śląskie ul. Słowackiego 10
tel: + 48 505 373 866 

tel: + 48 798 853 538
e-mail: wroclaw@serwispomp.eu

 

 

POMP SERWIS oddział wielkopolski
60-691 Poznań ul. Obornicka 289 
tel: + 48 501 942 255
e-mail: poznan@serwispomp.eu

 

 

POMP SERWIS oddział mazowiecki
05-816 Michałowice, Warszawa Aleje Jerozolimskie 285
tel: + 48 
510 795 712
e-mail: biuro.wawa@serwispomp.eu

 

 

 

POMP SERWIS oddział pomorski
81-061 Gdynia ul. Hutnicza 12
tel: + 48 530 613 550
e-mail: biuro.gdynia@serwispomp.eu

 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt do firmy.

Zdjęcia Produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu co nie ma wpływu na ich funkcjonalność i parametry użytkowe.

Wszelkie znaki towarowe, elementy graficzne i zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej Sklepu w celu prezentacji Produktów są przedmiotem praw autorskich ich właścicieli.

 

formularz kontaktowy

Podaj wynik: 10 + 3 =

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.